Formy płatności:

 

 

  1. Przelew zwykły na rachunek bankowy Sprzedawcy -Numer Rachunku Bankowego: MBank 34 1140 2004 0000 3002 2338 2700 (niezbędne informacje do realizacji przelewu, w tym numer konta bankowego Sprzedawcy i numer zamówienia zostaną przesłane pocztą elektroniczną wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji)

 

  1. Płatność w kanale elektronicznym tzw. "błyskawiczny przelew" za pośrednictwem systemu płatniczego PayPal lub przelewy24 (do realizacji płatności niezbędne jest posiadanie konta w banku umożliwiającym realizację takich przelewów np. mBank, Inteligo, itp. - pełna, aktualna lista obsługiwanych banków jest dostępna na stronie payu.pl);płatność w kanale elektronicznym kartą płatniczą za pośrednictwem systemu płatniczego payu.pl (do realizacji płatności niezbędne jest posiadanie karty płatniczej akceptowanej przez serwis payu.pl np. VISA, MasterCard, Diners Club i inne -pełna, aktualna lista obsługiwanych kart płatniczych dostępna jest na stronach www.PayPal.com, lub www.przelewy24.pl).

 

  1. Płatność za pobraniem - płatność gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru (przy płatności za pobraniem, formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

 

Sposoby i koszty dostawy:

 

 

  1. Firma kurierska InPost– przedpłata
  2. Firma kurierska - za pobraniem
  3. Wysyłka zagraniczna
  4. Paczkomaty InPost

 

Uwaga: Sklep zastrzega sobie prawo do czasowego zawieszenia niektórych wymienionych powyżej form dostawy w przypadku stwierdzenia problemów technicznych występujących po stronie firm przewozowych lub wystąpienia częstych przypadków opóźnienia doręczeń zwłaszcza w okresach świątecznych i/lub wakacyjnych.

 

Koszt dostawy jest uzależniony od sposobu dostawy i wysokości zamówienia. Koszt dostarczenia towaru o wartości do 300 zł brutto na terenie Polski wynosi:

 

Kurier przedpłata (przelew, przelew błyskawiczny, karta kredytowa) - 13,90 zł.

Kurier pobranie - 18,90 zł.

Paczkomaty InPost - zgodnie z cennikiem

 

Koszt dostawy za granicę realizowany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i wynosi 30 zł, jeżeli koszt wysyłki do kraju Klienta okaże się niższy, wówczas Klient otrzyma bon wyrównawczy.

 

Koszt dostarczenia towaru powyżej kwoty 300 zł brutto na terenie Polski wynosi:

Kurier przedpłata (przelew, przelew błyskawiczny, karta kredytowa) - 0 zł

Kurier pobranie - 5,00 zł

Paczkomaty InPost - 0 zł.

 

Koszt dostawy za granicę realizowany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i wynosi 30 zł, jeżeli koszt wysyłki do kraju Klienta okaże się niższy, wówczas Klient otrzyma bon wyrównawczy.

 

Jeżeli podczas doręczenia Klient zauważy uszkodzenia mechaniczne paczki lub naruszenia firmowej taśmy na przesyłce, Klient ma prawo sprawdzić zawartość otrzymanej paczki. W takim przypadku zalecamy sporządzenie wspólnie z kurierem protokołu zawierającego: datę zdarzenia, krótki opis uszkodzeń oraz podpis Klienta oraz kuriera. W takim przypadku Klient może również odmówić przyjęcia uszkodzonej bądź niekompletnej przesyłki.