Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Jednak zanim się to stanie, zamówienie musi przejść przez 3 etapy realizacji. 

O zakończeniu każdego etapu zostaniesz poinformowany e-mailem.

 

Etap 1. - Zaksięgowanie wpłaty

Przelew online / Karta kredytowa, Paypal – zamówienie jest realizowane od razu po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty. Z reguły proces ten trwa od kilku do kilkunastu minut.

 

Przelew tradycyjny – zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Zazwyczaj zajmuje to 1-3 dni robocze.

Nr rachunku bankowego MBank 34 1140 2004 0000 3002 2338 2700

 

 

Etap 2. - Przygotowanie zamówienia

99% wszystkich zamówień wysyłamy w ciągu 24h od momentu otrzymania wpłaty. Pozostałe 1% przesyłek zostaje wysłanych w ciągu 48h. W okresach przedświątecznych czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.

 

 

Etap 3. – Dostawa

W zależności od wyboru sposobu dostawy, przesyłka trafi w Twoje ręce w ciągu 1 do 5 dni roboczych, od momentu wysyłki.

 

Kurier DPD – 1-2 dni

Większość przesyłek kurierskich trafia do swoich adresów następnego dnia po nadaniu. W niektórych przypadkach zajmuje to do 2 dni roboczych.

 

Paczkomaty InPost – 2-3 dni

Paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu InPost. Gdy paczka znajdzie się w skrytce, natychmiast powiadomimy Cię o tym za pomocą SMSa i e-maila z kodem odbioru.

 

Poczta Polska – 3-4 dni

Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są rejestrowane. W ciągu 3-4 dni powinieneś otrzymać paczkę od swojego listonosza. Jeśli tak się nie stało, poszukaj awizo w skrzynce i odbierz przesyłkę na poczcie.

 

Dostawy zagraniczne - 2-5 dni

W zależności od wybranego kraju, Twoja paczka zostanie dostarczona kurierem DPD.

 

Odbiór osobisty

Osobisty odbiór zamówienia jest możliwy w biurze firmy, przy ul. Zasadowe 12C (7 dni w tygodniu, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym) lub w sklepie stacjonarnym przy ul. Poznańskiej 26.

 

 

Jak tylko Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru - otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem tego faktu i zaproszeniem do jego odbioru.

 

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy licząc dni robocze. Zamówienia składane w dni wolne od pracy i święta realizujemy pierwszego dnia roboczego, po dniu złożenia zamówienia. W okresach przedświątecznych czasy dostaw mogą ulec wydłużeniu.