szczotki do masazu SZCZOTKA DO MASAŻU TWARZY - DREWNO TEKOWE - WŁOSIE KOŃSKIE

39,00 zł
Brutto

Kod produktu: 5/030T

Ilość

Przedstawiamy Państwu pięknie wykonaną szczotkę do mycia/masażu twarzy. Wyselekcjonowane włosie końskie i oprawa z olejowanego drewna tekowego tworzą niezwykły produkt.

Drewno tekowe tzw. drewno wieczne czyli inaczej teczyna, należy do rodziny jasnotowatych i występuje naturalnie jedynie na południu i wschodzie Azji. Deski z drewna tekowego mają znakomite parametry wytrzymałościowe:

  • drewno tekowe nie nasiąka wodą,
  • elementy wykonane z desek z drewna tekowego nie pęcznieją i nie kurczą się, a zatem zminimalizowane jest także ryzyko pękania surowca,
  • drewno tekowe jest także w naturalny sposób zabezpieczone biologicznie – nie grożą mu ataki grzybów, pleśni i glonów, a nawet termitów, korników oraz innych szkodników drewna,
  • konserwacja drewna tekowego jest prosta – dzięki naturalnej ochronie przed czynnikami atmosferycznymi i biologicznymi nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia.

Godne uwagi są także lecznicze właściwości drewna tekowego – niektóre z nich zostały potwierdzone, co do innych wciąż nie ma pewności, ale i te znajdują swoje miejsce w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu. Drewno tekowe – wyciągi oraz pył – działa antygrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Kwiaty teczyny mają natomiast dobroczynnie wpływać na układ moczowy, choć nie mamy potwierdzonej skuteczności takiego działania.

Odpowiedniej sztywności włosie jest dobrze dopasowane do każdej skóry.

Bardzo skutecznie usuwa zbędny naskórek.

Szczotki należy używać na sucho.

Zachęcamy do przeczytania recenzji na temat naszych szczotek do masażu KLIK

Jak szczotkować ciało? -> przewodnik po bezpiecznym szczotkowaniu

5/030T
97 Przedmioty

13 innych produktów w tej samej kategorii:

X