W celu zapewniania optymalnej funkcjonalności serwisu korzystamy z plików cookies! Dowiedz się więcej lub zamknij tą wiadomość.

×

Starmann

Szczotki z naturalnym włosiem

Szczotki z naturalnym włosiem

Wejdź do sklepu

Akcesoria i przybory do golenia

Akcesoria i przybory do golenia

Wejdź do sklepu

O firmie

Firma STARMANN powstała w 2000 roku. Od początku celem naszej działalności jest dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją artykułów szczotkarskich oraz artykułów do golenia. Obszar działania to głównie Polska, a także kraje Europy zachodniej (Niemcy, Hiszpania).

Akcesoria do golenia to przede wszystki marki MÜHLE, Thiers Issard, DOVO, OMEGA.

Jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta bardzo szeroki asortyment szczotkarski i tym samym zrealizować prawie każde zamówienie dotyczące szeroko rozumianej branży szczotkarskiej.

Zaskakujemy nie tylko najwyższą jakością lecz także cenami naszych produktów, które są bardzo atrakcyjne i najlepsze na rynku polskim.
Jako jedni z nielicznych stosujemy w swoich produktach 100% włosie naturalne: włosie końskie, włosie bydlęce, szczecina świńska, tampico, union, piasawa, basyna, arenga, są to surowce trwałe, pozwalające często na wieloletnie ich użytkowanie.

Współpracujemy z firmami europejskimi oraz polskimi. Każdy nasz produkt jest sprawdzany pod względem jakościowym tak, żeby spełniał najwyższe oczekiwania. Wykonujemy również wzory na zamówienie w zakresie szczotek do użytku domowego oraz pędzli do golenia. Tworzymy oprawy z metalu, drewna i kamienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę laserowego graweru, nieodzowny atrybut dedykowanego prezentu. Dzięki temu możecie Państwo podarować bliskiej osobie unikatowy prezent najwyższej jakości.

Obecnie obsługujemy największych dystrybutorów w Polsce i tym samym nasze produkty są dostępne na terenie całego kraju. Od maja 2014 roku wprowadziliśmy nowatorski projekt - wysokiej jakości ekspozytor z naturalnymi produktami szczotkarskimi, klient ma teraz możliwość zakupu w jednym miejscu szczotkę do zamiatania z włosia końskiego, szczotkę do masażu, szczotki do butelek, szczotkę do jarzyn, szczotkę do obuwia i wiele innych. Do dyspozycji klientów stoi już prawie 100 sztuk ekspozytorów w całej Polsce. Sprzedaż detaliczną prowadzimy tylko przez Internet. Sklep z artykułami do golenia znajduję się pod adresem www.starmann.pl.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i zakupów.
Marcin Staroń